۱۳۹۰ مرداد ۱۰, دوشنبه

شروع میکنیم

مقدمه : همه ما از هر قوم و مسلک و گروه با هر عقیده ای روی این موضوع اشتراک نظر پیدا کردیم که برای کار فرهنگی باید خودمون دست به کار بشیم . جدا از اختلاف نظرها و سلیقه ها و حتی جدا از دلخوریهای شخصی و گروهی توی این کار کنار هم باشیم.
**********
اولین موردی که گویا لازمه با برخورد اجتماعی مشکل رو حل کنیم"

دوستان آقای حسین احمد پناه با آی دی
https://www.google.com/reader/shared/hossien2005 در گودر
و ایمیل
hossien2005@gmail.com
و آی دی فیس بوک http://www.facebook.com/ahmadpanah
و وبلاگ http://ahmadpanah.persianblog.ir/
به صورت مکرر نوشته های دیگران رو بدون ذکر منبع منتشر میکنند و متاسفانه در مقابل اعتراض سایرین برخوردهای نامناسبی رو از خودشون نشون دادن که این امر موجب شده ما در افرک از اینکه ایشون تغییر رویه بدهند ناامید بشیم .و حالا لازم میدونیم که علی رغم میل باطنیمون از همگی برای برخورد با ایشون دعوت کنیم.این برخورد بر اساس اعلام نظرهای دوستان در پستهای قبلی برای این مورد اینگونه در نظر گرفته شده .
اول : اطلاع رسانی گسترده و شیر این مطلب و ایمیل اون به دوستان همراه با ارسال همین متن به ایمیل ایشون تا از تعداد افرادی که در این اقدام گروهی شرکت کردن آگاه بشن؛ ( لطفا متن بین دو قسمت ستاره دار رو کپی پیست کنید و براشون ایمیل کنید و برای عنوان ایمیل هم از عنوان همین پست استفاده کنید و بعد از انجام ایمیل شیر این پست در گودر رو لایک بزنید تا از تعداد ایمیلهای ارسالی آگاه بشیم )
دوم : در صورتی که بعد از دو روز از شروع اقدام اول باز هم ایشون بر سر رفتار خودشون پا فشاری کردند آن فالو و بلاک در گودر و دعوت سایرین به این کار .
سوم : در صورتی که این اقدامات نتیجه نگرفت گزارش به سایتهای مرجع شامل میزبان وبلاگ و لایک خور و گوگل که اگر نیاز به چنین اقدامی شد متن پیشنهادی برای ارسال به این مراجع رو در همین وبلاگ منتشر خواهیم کرد .
با امید به این مهم که هیچ کدام از اقدامات شماره دو و بعد ازآن لازم به اجرا نباشن.
********
پی نوشت : بسیار متاسفیم که مجبور به انجام چنین کاری شدیم اون هم برای دوست بسیار جوانی که صرفا با واکنشهای نامناسب نسبت به اعتراضات ؛ دیگران رو وادار کرد که روی این مورد زود تر از بقیه اقدام کنیم . شخصا ترجیح میدادم اولین مورد برخورد با گروه های اینترنتی یا نشریات کاغذی باشه که از این کپی پیستها استفاده مالی میکنن و از دزدی مطالب دیگران برای جاذبه کارهای تجاریشون استفاده میکنن . والبته اونها در نوبت اقدام قرار دارن
پی نوشت دوم :ما داریم یک کار فرهنگی میکنیم و لازم به یاد آوری نیست که در خلال یک کار فرهنگی اقدامات غیر فرهنگی شایسته نیست . لذا از هر گونه توهین و یا تحقیر فرد متخلف جدا پرهیز میکنیم حتی اگه مجددا مورد توهین های رکیک قرار بگیریم ( در نظر داریم که این حرکت ما میتونه فشار روانی زیادی رو روی فرد مقابل ایجاد کنه که با توجه به جوان بودن ایشان مایل نیستیم این فشارها از حد معقول خارج بشه و منجر به ناراحتی های بیش از اندازه برای ایشون بشه ) لذا از هر گونه اقدام خارج از برنامه جدا پرهیز میکنیم.
قدرت ما در کثرت ماست .

۴ نظر:

 1. سلام بچه ها
  آدرس ایمیل ازتون پیدا نکردم مجبور شدم اینجا بنویسم
  نت زیر رو بخونید:
  https://www.facebook.com/note.php?note_id=484556854559
  آیا می تونید کمکم کنید؟
  مشکل من با رسوا کردن کسی حل نمیشه، چون بیشتر از 200 تا بلاگ کپی پیست کردن این شعر من رو :(
  چی کار میشه کرد؟

  پاسخحذف
 2. قلبم تپید برای این حرکت فرهنگی

  پاسخحذف
 3. ساسان عزیز
  از وبلاگتون که ادرس نداریم لینک فیس بوکی هم که گذاشتید کار نمیکنه
  لطفا اطلاعات بیشتری ارائه کنید
  ایمیل ما در پستهای معرفی هست
  afrk.blog@gmail.com

  پاسخحذف
 4. این یارو که باز داره مینویسه بدون منبع که!!!
  http://ahmadpanah.persianblog.ir

  پاسخحذف